Niestety, miało miejsce kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe. Tym razem doszło do niego w Pszowie, na ulicy Andersa. W wyniku zderzenia samochodu osobowego z motocyklem, osoba kierująca jednośladem doznała obrażeń.

Tragiczny incydent miał miejsce 28 maja, we wtorek, około godziny 17. Zgodnie z tym, co udało się ustalić policjantom na miejscu, kobieta prowadząca samochód marki dacia popełniła błąd podczas wykonywania skrętu w prawo. To niewłaściwe manewrowanie spowodowało zderzenie z motocyklistą, który poruszał się prawidłowo.

Po wypadku poszkodowany mężczyzna został natychmiast przewieziony przez ratowników medycznych do najbliższego szpitala. Na chwilę obecną nie są jeszcze znane szczegóły na temat jego stanu zdrowia i stopnia odniesionych obrażeń.

Jak wynika z przeprowadzonego badania, zarówno kobieta siedząca za kierownicą, jak i ranny motocyklista byli trzeźwi podczas zdarzenia. Po wypadku ruch na ulicy Andersa był znacznie utrudniony, ale obecnie już odbywa się bez przeszkód. Policjanci kontynuują śledztwo, by dokładnie wyjaśnić wszystkie szczegóły i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.