18 października miało miejsce śniadanie biznesowe zorganizowane przez Szarlota Lab – Centrum Obywatelskie w Rydułtowach. Główną tematyką spotkania była kwestia zasady działania i znaczenia obecności firm w sieci.

Uczestnicy tego wydarzenia mieli okazję dowiedzieć się, jak efektywnie promować swoją działalność przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów. Przybliżono im także zasady tworzenia postów i podpowiedziano, w jaki sposób można przyspieszyć swoją pracę.

Głównym prelegentem spotkania była Agnieszka Kaźmierczak, pasjonatka fotografii od 7 lat, a od 6 lat pracuje dla wydawnictwa Nowiny. Kontynuując swoją 16-letnią obecność w sieci, Agnieszka dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą jako nauczycielka na kursie fotografii w Teb Edukacja w Wodzisławiu Śląskim. Jest też odpowiedzialna za promocję rodzinnego biznesu.

Podczas śniadania biznesowego w Rydułtowach, Agnieszka opowiedziała o swojej najnowszej publikacji: książce i e-booku zatytułowanym „Twoja firma w sieci. Jak poprawić wyniki wyszukiwania?”.