25 marca, punktualnie o 16:00, Marcin Połomski – Burmistrz Rydułtów – wizytował klub sportowy KS Stein Academy. Głównym celem tej wizyty było wręczenie dyplomów honorujących osiągnięcia sportowe zawodników za rok 2023. Lokalni sportowcy reprezentowali godnie zarówno swoje miasto – Rydułtowy, jak i cały powiat wodzisławski na różnorodnych zawodach, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Młodzi medaliści, którzy w ubiegłym roku zdobyli cenne trofea na ważnych zawodach, zostali wezwani na środek sali. W tym miejscu, Burmistrz osobiście wręczył im dyplomy uznania, jednocześnie składając serdeczne gratulacje za ich sportowe triumfy.

Trenerzy klubu KS Stein Academy wyrazili swoją radość i zadowolenie z faktu, że wysiłek i sukcesy ich podopiecznych zostały dostrzeżone i docenione przez tak ważną osobistość, jaką jest Burmistrz miasta. Wizyta ta była także doskonałą okazją dla młodych sportowców, aby poznać bliżej Burmistrza Marcin Połomskiego, porozmawiać z nim, uścisnąć dłoń oraz zrobić pamiątkowe zdjęcie.