Obchody setnej rocznicy powstania klubu Naprzód Rydułtowy wpisały się na stałe w annały tego klubu, stanowiąc jedno z najbardziej pamiętnych wydarzeń w jego historii. Ten niezwykły dzień, który zapadnie w pamięć kibiców na wiele lat, był uświetniony emocjonującym meczem przeciwko Górnikowi Zabrze.

Jeszcze zanim piłkarze drużyny Górnika Zabrze postawili stopę na stadionie, tłumy entuzjastycznych kibiców zapełniły trybuny, tworząc elektryzującą atmosferę pełną oczekiwania i podniecenia. Wszyscy czekali na to wielkie widowisko. Zarówno zwolennicy Naprzodu, jak i licznie zgromadzeni fani Górnika Zabrze przygotowali specjalną oprawę tego wyjątkowego dnia.

Mecz z Górnikiem Zabrze dostarczył kibicom wszystkich emocji, jakich można oczekiwać od starcia na takim poziomie: niespodziewane zwroty akcji, spektakularne bramki i mnóstwo emocjonujących sytuacji podbramkowych. Obie drużyny zademonstrowały swe umiejętności, ale to Górnik Zabrze zasłużył na szczególne uznanie, pokonując gospodarzy wysoko 9:0. Jednak ten dzień nie był o wyniku, lecz o świętowaniu historii futbolu i demonstracji klasy prezentowanej przez 14-krotnego Mistrza Polski.