Pierwszy dzień czerwca przyniesie niezwykłe wydarzenie kulturalne w Rydułtowach. Miejscowe Centrum Kultury „Feniks” będzie gospodarzem spektaklu „Mała Syrenka”, inspirowanego przez baśń Hansa Christiana Andersena. Na scenie zobaczymy aktorów Teatru SAFO oraz tancerzy z Dżepetto Squad, którzy przygotują dla widzów fascynujące widowisko.

W przedstawieniu będziemy śledzić losy głównej bohaterki, która stawia czoła pierwszej miłości, fascynacji, rozczarowaniu, a także próbuje odkryć swoją tożsamość i znaleźć swoje miejsce w świecie. „Mała Syrenka” to więc nie tylko opowieść o tragicznej miłości i cenie za marzenia, ale również historia o dorastaniu, samopoznaniu i trudnej sztuce akceptacji samego siebie. Spektakl nawiązuje również do tematu poszukiwania drogi powrotnej do siebie, mimo podążania za własnymi uczuciami i pragnieniami, oraz umiejętności pozostania sobą mimo wszelkich doświadczeń – zarówno tych dobrych, jak i złych.

Przedstawienie „Mała Syrenka” jest skierowane do publiczności w każdym wieku. To spektakl familijny, który z pewnością dostarczy emocji i rozrywki dla całej rodziny. Cena biletu wynosi 25 zł.